Elementy dekoracyjne

Nasada pilastra D3502

Nasada pilastra D3502 to efektowny element wzorniczy, który razem z pilastrem tworzy bardzo oryginalną formę zdobienia okolic drzwi, okien, wnęk czy wielu innych przestrzeni. Model ten cechuje się bogatą stylistyką, która oparta została na licznych tłoczonych wzorach, nawiązujących m.in. do motywów roślinnych. Dodatkowo nasada pilastra D3502 daje możliwość malowania - została pokryta warstwą podkładu zwiększającego przyczepność. Malując ją więc farbami bezrozpuszczalnikowym możesz nadać jej upragniony kolor i spersonalizować pod kątem potrzeb całej aranżacji.

21.5 x 13.5 x 5.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

55,04 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 55,04 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 21.5 cm
Wysokość: 13.5 cm
Głębokość: 5.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452173
opis produktu

Nasada pilastra D3502 to także wielosezonowa trwałość, bazująca na wykonaniu komponentu z ProFoamu – tworzywa odpornego na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu produkt ten umożliwia mocowanie w wielu przestrzeniach – od mieszkań, przez biura, kończąc na hotelach, restauracjach czy budynkach użyteczności publicznej. Samo montowanie dekoru jest bardzo wygodne – wystarczy zakupić klej zalecany przez producenta, później pokryć nim powierzchnię nasady i przytwierdzić ją do przegrody budowlanej. Pozwala to nie tylko na samodzielne wykonanie montażu, ale także zapewnia wieloletnią trwałość kompozycji.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!