Elementy dekoracyjne

Podstawa pilastra D3024

Podstawa pilastra D3024 to najwyższej jakości element dekoracyjny, dedykowany do montażu z pilastrem, który tworzy dla niego swoistą bazę. Wspólnie budują one efektowną, kolumnową kompozycje, która może stanowić obudowę kominka, wnęk czy okien.

33.5 x 15.8 x 7 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

154,30 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 154,30 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 33.5 cm
Wysokość: 15.8 cm
Głębokość: 7 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452166
opis produktu

Podstawa pilastra D3024 oferuje bardzo klasyczne, ponadczasowe wzornictwo, które opiera się na schodowej konstrukcji oraz eleganckich obłych przetłoczeniach. Dzięki temu możesz wkomponować ją w wiele aranżacji wnętrz mieszkalnych, firmowych czy usługowych. Stanowi o tym także niezwykła trwałość komponentu – podstawa pilastra D3024 została wykonana z ProFoamu – tworzywa odpornego na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nawet narażona na szkodliwe czynniki zewnętrzne przez wiele lat zachowuje perfekcyjny wygląd – dokładnie taki, jak w dniu montażu. Podstawa pilastra D3024 to także szybki i wygodny montaż, z którym bez problemu poradzisz sobie samodzielnie. Wystarczy pokryć dekor klejem, który wskazał producent, by móc trwale przymocować go do przegrody budowlanej. To nie wszystko – model ten jest także pokryty warstwą podkładu – możesz więc pomalować go farbami bezrozpuszczalnikowymi.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!