Elementy dekoracyjne

Nasada pilastra D3023

Nasada pilastra D3023 to unikatowy dekor czerpiący stylistyką z okresu hellenistycznego. Charakterystyczny kształt rogów oraz smukła forma wyróżniają nasadę i nadają jej niepowtarzalnego klimatu. D3023 jest nie tylko piękna, ale również praktyczna – cechuje się lekkością, a także wysoką odpornością na wilgoć i światło.

44.5 x 18.2 x 6.7 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

166,04 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 166,04 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 44.5 cm
Wysokość: 18.2 cm
Głębokość: 6.7 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452159
opis produktu

Nasada pilastra D3023 to piękny element dekoracyjny, który powstał przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcji. Wszelkie zdobienia zostały wykonane z wysoką precyzją, dzięki zastosowaniu innowacyjnego tworzywa ProFoam. Materiał ten pozwala na tworzenie niezwykle precyzyjnych żłobień, które doskonale naśladują prawdziwe, Grackie zdobienia. Nasada pilastra posiada optymalną wagę, dzięki czemu montaż produktu jest niezwykle intuicyjny i bezproblemowy. D3023 to element sztukateryjny, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale również jest niezwykle odporny. Można go instalować w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wilgocią i intensywnym światłem słonecznym.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!