Elementy dekoracyjne

Podstawa pilastra D3012

Podstawa pilastra D3012 to dekor łączący w sobie wszystkie, istotne dla wysokiej jakości sztukaterii elementy. Jest ponadprzeciętnie trwały, łatwy w montażu, a także zachwyca klasycznym designem. Podstawa pilastra D3012 dedykowana jest do mocowania z pilastrami, z którymi tworzy eleganckie obudowy drzwiowe, dodające wnętrzom elegancji i prestiżowego wzornictwa. Ten model sztukaterii posiada bardzo elegancki design - oparty na geometrycznych przetłoczeniach w górnej części. Dzięki temu możesz zamocować go w bardzo wielu aranżacjach wnętrz - bez względu na panującą w nich stylistykę.

11.4 x 30 x 3.3 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

56,14 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 56,14 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 11.4 cm
Wysokość: 30 cm
Głębokość: 3.3 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452111
opis produktu

Podstawa pilastra D3012 została wyprodukowany z ProFoamu – tworzywa, które zachwyca odpornością na rozliczne czynniki zewnętrzne. Oznacza to, że możesz bez problemu zamontować ją w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności, dużej ekspozycji na promieniowanie UV czy możliwości wystąpienia uszkodzeń mechanicznych, jak rysy czy odgięcia. Mimo tego komponent nie żółknie, nie odkształca się ani nie straci swoich właściwości. Dodatkowo podstawa pilastra D3012 oferuje także wygodę montażu. Należy tylko zakupić rekomendowane przez producenta spoiwo, pokryć nim dekor, a później przymocować trwale do ściany.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!