Elementy dekoracyjne

Podstawa pilastra D3011

Podstawa pilastra D3011 to forma oryginalnego i eleganckiego wykończenia drzwi. Dedykowana do montażu z pilastrem pozwala na stworzenie efektownej formy obudowy drzwiowej. Dzięki subtelnemu i bardzo klasycznemu wzornictwu dekoru - opartemu wyłącznie na tłoczeniach na jego krawędziach i geometrycznym wzorze w górnej części - możesz dopasować go do wielu różnorodnych aranżacji wnętrzarskich.  

13.5 x 25.5 x 3.7 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

69,54 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,54 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 13.5 cm
Wysokość: 25.5 cm
Głębokość: 3.7 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452104
opis produktu

Podstawa pilastra D3011 to produkt o wyjątkowej trwałości – wytworzony z ProFoamu gwarantuje odporność na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne. To z kolei pozwala na mocowanie go w pomieszczeniach bardzo wymagających, o wielu różnorodnych przeznaczeniach. Sam montaż dekoru jest wyjątkowo wygodny i szybki. Podstawa pilastra D3011 wymaga tylko pokrycia rekomendowanym przez producenta spoiwem, a później przytwierdzenia do ściany. Tego rodzaju mocowanie jest nie tylko gwarancją wygody, ale także trwałości stworzonej konstrukcji. Produkt umożliwia również malowanie farbami bezrozpuszczalnikowymi. Wybierając model D3011 masz pewność, że przez wiele sezonów komponent zachowa nienaganny wygląd i będzie efektownie zdobił Twoją przestrzeń.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!