Elementy dekoracyjne

Podstawa pilastra D3010

Podstawa pilastra D3010 to bardzo minimalistyczny dekor sztukateryjny. Dedykowany do mocowania z pilastrem tworzy efektowną obudowę drzwiową. Jego jedyną formą zdobienia jest tłoczony w górnej części wzór oraz wklęsłe tłoczenia po obu stronach dekoru. Dzięki tego rodzaju stylistyce produkt możesz wkomponować w rozliczne aranżacje wnętrz - od klasycznych, przez retro, po nowoczesne przestrzenie.

19.5 x 35.5 x 3 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

138,73 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 138,73 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 19.5 cm
Wysokość: 35.5 cm
Głębokość: 3 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453842
opis produktu

Podstawa pilastra D3010 została wyprodukowana z ProFoamu – tworzywa odpornego na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że komponent może zostać zamocowany w bardzo wielu różnorodnych przestrzeniach nie tylko mieszkalnych, ale i firmowych czy usługowych. Podstawa pilastra D3010 jest pokryta podkładem, który umożliwia malowanie produktu bez obaw o przyczepność warstwy. Wystarczy użyć w tym celu farby bez rozpuszczalników w składzie, na bazie wody, by móc spersonalizować dekor pod kątem swoich oczekiwań. Dodatkowo ten model sztukaterii oferuje także bardzo szybki i wygodny montaż – należy tylko zakupić rekomendowane przez producenta spoiwo, a później pokryć nim produkt i trwale przymocować do ściany.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!