Elementy dekoracyjne

Nasada pilastra D3008

Nasada pilastra D3008 to precyzyjnie zdobiony dekor, dedykowany do stosowania wraz z pilastrem. Piękne wzornictwo bezpośrednio nawiązuje do Greckich kolumn, które nadadzą każdemu pomieszczeniu uroku i poczucia prestiżu. D3008 posiada piękne, szczegółowe zdobienia, które były możliwe do wykonania dzięki materiałowi ProFoam – niezwykle lekkiemu i wytrzymałemu na wodę i promieniowanie UV.

26 x 8 x 7 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

94,44 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 94,44 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 26 cm
Wysokość: 8 cm
Głębokość: 7 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453835
opis produktu

Nasada pilastra D3008 to zdobny element sztukateryjny. Inspiracją do stworzenia D3008 były niezwykle efektowne kolumny greckie. W procesie produkcji wykorzystaliśmy tworzywo ProFoam, które cechuje się niezwykłą odpornością na wodę. Dzięki temu nasadę można zamontować w każdym wnętrzu – kuchni, łazience, a nawet wnętrzu komercyjnym jak hotel czy restauracja. Nasada pilastra D3008 jest lekka, co pozwala na bezproblemowy i szybki montaż z użyciem dedykowanego kleju.  D3008 została pokryta specjalnym primerem, który ułatwia rozprowadzanie farby i zwiększa przyczepność pigmentu. Możesz pomalować ją na dowolny kolor i dopasować do wymarzonej aranżacji wnętrza. Do tego celu zalecamy użycie farby wodnej, która nie zawiera rozpuszczalników.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!