Elementy dekoracyjne

Podstawa pilastra D3003

Podstawa pilastra D3003 to element dekoracyjny dedykowany do montażu z pilastrem w celu efektownego zdobienia i wykończania drzwi. Możesz z jego pomocą zamaskować także ubytki tego obszaru oraz stworzyć niezwykle elegancką kompozycję sztukateryjną. Podstawa pilastra D3003 posiada bardzo klasyczne wzornictwo, którego główną ozdobą są tłoczone, zlokalizowane w centralnej części dekoru prostokąty. Dzięki temu dekor ten może zostać wkomponowany w bardzo różne aranżacje wnętrz - od nowoczesnych po retro.

28.8 x 64 x 6 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

289,17 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 289,17 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 28.8 cm
Wysokość: 64 cm
Głębokość: 6 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453453
opis produktu

Podstawa pilastra D3003 została wykonana z bardzo odpornego na czynniki zewnętrzne tworzywa, jakim jest ProFoam. Tego rodzaju materiał cechuje się trwałością w kontakcie z wodą, promieniowaniem UV, a także drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Oznacza to, że tego rodzaju komponentu możesz użyć do obudowywania drzwi nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale także hotelach, restauracjach i budynkach o dużych różnicach temperatur. Samo mocowanie produktu jest szybkie i wygodne – wystarczy pokryć go klejem i przymocować do ściany, by cieszyć się jego eleganckim designem.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!