Elementy dekoracyjne

Pilaster D1541

Pilaster D1541 to najwyższej jakości komponent sztukateryjny, którego wzornictwo oparte jest na delikatnych, gęsto ułożonych, pionowych pasach. Dekor jest wąski, co nadaje mu jeszcze bardziej subtelnej stylistyki i pozwala na zastosowanie w wielu różnorodnych aranżacjach wnętrz. Pilaster D1541 świetnie sprawdzi się jako obudowa kominka, wnęk, drzwi czy okien - możesz z jego pomocą stworzyć także efektowne kompozycje zdobne na przegrodach budowlanych.

240 x 9.7 x 2.2 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

119,65 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,65 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 240 cm
Wysokość: 9.7 cm
Głębokość: 2.2 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452012
opis produktu

Pilaster D1541 to jednak znacznie więcej niż tylko klasyczny i elegancki design. Ten komponent sztukateryjny został wyprodukowany z ProFoamu, czyli tworzywa o niezwykłej odporności na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu możesz mocować go zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych czy firmowych – nie obawiając się o to, że odkształca się lub żółknie. Pilaster D1541 to także niezwykła wygoda montażu. Wystarczy pokryć dekor klejem rekomendowanym przez producenta, a później przytwierdzić go do ściany. Tego rodzaju system mocowania jest gwarancją trwałości konstrukcji. Dodatkowo produkt jest także przygotowany pod malowanie farbami bez rozpuszczalników w składzie.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!