Elementy dekoracyjne

Pilaster D1523

Pilaster D1523 to komponent sztukateryjny dedykowany do obudowywania drzwi, okien, ale także wnęk, kominków i wszystkich innych przestrzeni, które chcesz ozdobić, a także zamaskować występujące na nich ubytki. Posiada bardzo elegancką i subtelną stylistykę, opartą na żłobionych, pionowych pasach, która pozwala na wkomponowanie sztukaterii w wiele różnorodnych aranżacji wnętrz.

200 x 16.5 x 1.8 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

273,86 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 273,86 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 200 cm
Wysokość: 16.5 cm
Głębokość: 1.8 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453811
opis produktu

Pilaster D1523 to dekor wykonany z ProFoamu – pochodnej polimeru, która wykazuje niezwykłą odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć, promieniowanie UV czy drobne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu wybierając ten model sztukaterii możesz mieć pewność, że nie żółknie, nie odkształca się w kontakcie z wodą, a także zapewnia efektowny wygląd przez wiele sezonów. Pilaster D1523 to także wygoda i intuicyjność montażu – nie musisz angażować do niego fachowca ani posiadać profesjonalnych narzędzi. Wystarczy, że kupisz rekomendowane przez producenta spoiwo, pokryjesz nim komponent, a później przytwierdzisz do przegrody budowlanej. Dodatkowo model ten pozwala również na malowanie przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych, na bazie wody.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!