Elementy dekoracyjne

Pilaster D1516

Pilaster D1516 to także bardzo duża wygoda mocowania - wystarczy pokryć sztukaterię klejem zalecanym przez producenta, by móc cieszyć się jej efektownym designem  i mieć pewność trwałości konstrukcji. Dodatkowo produkt został pokryty warstwą podkładu zwiększającego przyczepność, co oznacza, że możesz go pomalować na dowolny kolor, dopasowując do charakteru wnętrza.

220 x 19.7 x 2 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

370,14 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 370,14 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 220 cm
Wysokość: 19.7 cm
Głębokość: 2 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694458052
opis produktu

Pilaster D1516 to komponent wzorniczy zdobiony tłoczonymi, pionowymi pasami o obłym zakończeniu. Dedykowany do mocowania w okolicach drzwi, kominków, wnęk czy okien, pozwala na ich estetyczne wykończenie oraz eleganckie uzupełnienie całej kompozycji. Pilaster D1516  posiada bardzo subtelną i finezyjną stylistykę, która sprawia, że idealnie wpasowuje się w rozliczne aranżacje wnętrz – od tych nowoczesnych po klasyczne w nurcie retro. Dodatkowo dekor wykazuje ponadprzeciętną odporność – pilaster D1516 został wyprodukowany z ProFoamu, czyli pochodnej polimeru, która jest trwała w kontakcie z wilgocią, promieniowaniem UV i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu zamocowany w każdej przestrzeni przez wiele lat prezentuje się dokładnie tak, jak w dniu montażu.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!