Elementy dekoracyjne

Pilaster D1515

Pilaster D1515 to klasyczny dekor sztukateryjny, który posiada bardzo nienachalne i eleganckie wzornictwo. Jego jedyną formą zdobienia są tłoczone prostokąty, biegnące przez powierzchnię całej sztukaterii. Pilaster D1515 idealnie podkreśli więc aranżacje w stylu klasycznym, retro czy eklektycznym. Ten element świetnie nadaje się do wykańczania drzwi, okien czy kominków. Efektownie odbudujesz nim także wnęki np. zabudowane szafy czy biblioteczki.

200 x 19.7 x 2 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

370,14 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 370,14 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 200 cm
Wysokość: 19.7 cm
Głębokość: 2 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453446
opis produktu

Pilaster D1515 jest również modelem gwarantującym wieloletnią jakość – wykonany z ProFoamu – tworzywa stanowiącego pochodną polimeru zapewnia odporność produktu na wilgoć, drobne uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Oznacza to, że zamocowany w każdej przestrzeni dekor zachowa nienaganny wygląd, bez względu na panujące w pomieszczeniu warunki. Dodatkowo produkt został pokryty warstwą podkładową, która zwiększa przyczepność. Dzięki temu możesz sztukaterię pomalować, używając do tego celu farb na bazie wody, bez rozpuszczalników w składzie. Mocowanie dekoru także nie sprawi Ci trudności – Pilaster D1515 wystarczy pokryć klejem, który rekomenduje producent, a później przytwierdzić do ściany.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!