Elementy dekoracyjne

Pilaster D1511

Pilaster D1511 to klasyczny dekor sztukateryjny, który łączy w sobie wszystko to, co najistotniejsze dla wysokiej jakości komponentów wzorniczych. Element ten posiada bardzo subtelną stylistykę - jest pokryty eleganckimi, pionowymi przetłoczeniami, które idealnie wkomponują się w każdą aranżację wnętrza. Dodatkowo pilaster D1511 daje możliwość mocowania także w pomieszczeniach biur, lokali usługowych czy budynków użyteczności publicznej - jest bardzo odporny na czynniki zewnętrzne, co zapewnia jego wieloletnią, perfekcyjną prezencję.

240 x 9.3 x 3.2 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

109,03 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109,03 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 240 cm
Wysokość: 9.3 cm
Głębokość: 3.2 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451978
opis produktu

Pilaster D1511 został wyprodukowany z ProFoamu – tworzywa będącego pochodną polimeru, które jest odporne na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne, jak rysy. Samo mocowanie sztukaterii jest na tyle łatwe, że poradzi sobie z nim każdy samodzielnie, bez pomocy fachowca. Chcąc przytwierdzić pilaster należy pokryć go klejem, a później przytwierdzić do ściany. Tego rodzaju mocowanie jest gwarancją trwałości konstrukcji. Pilaster D1511 to więc pewność wieloletniej odporności, niezwykle efektownego i ekskluzywnego designu oraz wygody montażu. Bez problemu możesz także pomalować produkt używając do tego farb na bazie wody.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!