Elementy dekoracyjne

Pilaster D1500

Pilaster D1500 to bardzo trwały komponent dekoracyjny dedykowany do zdobienia przestrzeni, takich jak drzwi, okna, kominki czy wnęki. Z pomocą tego rodzaju sztukaterii estetycznie wykończysz i obudujesz tego rodzaju elementy, dodając wnętrzu eleganckiego sznytu. Pilaster D1500 posiada bardzo subtelną stylistykę - jest pokryty delikatnymi, tłoczonymi pasami, które wykończone są w górnej i dolnej części kwadratami.

240 x 13 x 2.1 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

185,68 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 185,68 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 240 cm
Wysokość: 13 cm
Głębokość: 2.1 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451930
opis produktu

Pilaster D1500 to jednak znacznie więcej niż warte uwagi wzornictwo – to także najwyższej jakości tworzywo i intuicyjny montaż. Model ten został wyprodukowany z ProFoamu – pochodnej polimeru, która gwarantuje odporność sztukaterii na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne, jak rysy czy odgięcia. Dzięki temu zamocowany w każdym – nawet bardzo wymagającym pomieszczeniu – przez wiele sezonów zachowuje swój pierwotny, nienaganny wygląd. Pilaster D1500 oferuje także wygodny i szybki montaż – oparty na dedykowanym kleju. Należy tylko pokryć sztukaterię spoiwem, następnie przytwierdzić do przegrody budowlanej. Dzięki temu nie musisz do montażu dekoru wzywać fachowca ani posiadać żadnych profesjonalnych narzędzi.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!