Elementy dekoracyjne

Pilaster D1504

Pilaster D1504 to propozycja sztukateryjna wyróżniająca się bardzo oryginalnym wzornictwem, które nadal jednak pozostaje utrzymane w klasycznej konwencji. Model ten jest pokryty tłoczonymi, pionowymi pasami oraz zdobnymi elementami, w górnej i dolnej części, które w całości kształtem przypominają kolumnę.

216 x 16.5 x 7 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

228,56 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 228,56 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 216 cm
Wysokość: 16.5 cm
Głębokość: 7 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451954
opis produktu

Pilaster D1504 idealnie komponuje się jako dekoracja i wykończenie drzwi, okien, wnęk, kominków i wszystkich innych przestrzeni, które chcesz elegancko obudować. Dekor ten został wykonany z ProFoamu, czyli pochodnej polimeru. Dzięki temu jest bardzo odporny na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że przez wiele lat prezentuje się perfekcyjnie, nawet narażony na liczne czynniki zewnętrzne. Pilaster D1504 oferuje także bardzo szybki i wygodny montaż – wystarczy, że kupisz klej, który zaleca producent i pokryjesz nim komponent, a następnie przymocujesz do ściany. Tego rodzaju system montażowy jest nie tylko wygodny i szybki, ale także pozwala na wykonanie go samodzielnie, bez pomocy fachowca. Pilaster D1504 to również sztukateria przygotowana pod malowanie.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!