Elementy dekoracyjne

Podstawa kolumny C5000-4W

Podstawa kolumny C5000-4W to komponent sztukateryjny dedykowany do mocowania z kolumną, A dokładnie budowania jego bazy. Posiada bardzo klasyczny i uniwersalny design - oparty wyłącznie na subtelnych, tłoczonych i obłych powierzchniach. Dzięki temu możesz wkomponować go w wiele aranżacji wnętrz.

24 x 13 x 24 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

364,87 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 364,87 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 24 cm
Wysokość: 13 cm
Głębokość: 24 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453590
opis produktu

Podstawa kolumny C5000-4W to sztukateria, która razem z samą kolumną i jej, zwykle bogato zdobioną głowicą, stylistycznie nawiązuje do tradycji pałacowej. Mocowana w każdym wnętrzu wprowadza do niego powiew elegancji i ekskluzywnego wymiaru. Sam montaż produktu jest bardzo wygodny i łatwy – wystarczy pokryć dekor klejem, by skutecznie połączyć go z kolumną. Dodatkowo podstawa kolumny C5000-4W została wyprodukowana z niezwykle odpornego tworzywa, jakim jest ProFoam. Oznacza to, że można ją wkomponować nawet w bardzo wymagające przestrzenie budynków użyteczności publicznej, lokali usługowych czy firm. Materiał bazowy podstawy jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że przez wiele sezonów prezentuje się, jak w dniu montażu.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!