Elementy dekoracyjne

Kolumna C4001W

Kolumna C4001W to dekoracja sztukateryjna, która wprowadza do wnętrza efekt niekwestionowanej elegancji oraz powiew ekskluzywnego designu. Z jej pomocą ozdobisz przestrzenie domów, lokali usługowych czy budynków użyteczności publicznej. Kolumna C4001W została wykonana z ProFoamu - tworzywa, które wykazuje odporność na drobne uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i promieniowanie UV. Dzięki temu postument zamocowany w każdej przestrzeni przez wiele lat zachowa nienaganną prezencję.

18 x 242.5 x 10 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

1550,27 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1550,27 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 18 cm
Wysokość: 242.5 cm
Głębokość: 10 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453552
opis produktu

Kolumna C4001W jest dedykowana do montażu z podstawą i nasadą, których mocowanie do postumentu jest niezwykle intuicyjne – wystarczy pokryć elementy tworzywem, by trwale połączyć elementy dekoru i stworzyć efektowną kompozycję dekoracyjną. Dodatkowo produkt ten został pokryty podkładem, co umożliwia jego malowanie przy użyciu farb na bazie wody, czyli bez rozpuszczalników w składzie. Tym sposobem nadasz dekorowi upragniony kolor i dopasujesz do całości aranżacji wnętrza. Kolumna C4001W posiada bardzo uniwersalną stylistykę – jest pozbawiona tłoczeń czy żłobień, co sprawia, że wkomponujesz ją nie tylko do wielu kompozycji wnętrzarskich, ale także połączysz z różnorodnymi stylistycznie nasadami czy podstawami.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!