Elementy dekoracyjne

Kolumna C4000W

Kolumna C4000W oferuje intuicyjny montaż, oparty na kleju - tzn, że do przytwierdzenia do niej nasady i podstawy wystarczy użyć rekomendowanego przez producenta spoiwa. Dodatkowo produkt jest pokryty podkładem, co oznacza możliwość malowania przy użyciu farb na bazie wody - bez rozpuszczalników w składzie. Kolumna C4000W idealnie wkomponuje się we wnętrza domów, firm, lokali usługowych czy budynków użyteczności publicznej, wprowadzając do nich element nieoczywistej stylistyki. Zainwestuj w solidny dekor sztukateryjny, który przez wiele lat zachowa nienaganny wygląd.

15 x 242.5 x 8 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

1351,17 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1351,17 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 15 cm
Wysokość: 242.5 cm
Głębokość: 8 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453545
opis produktu

Kolumna C4000W to bardzo uniwersalny i minimalistyczny element efektownego systemu dekoracyjnego. Trzon posiada niezwykle klasyczną stylistykę – nie jest zdobiony żadnymi tłoczeniami ani żłobieniami, co sprawia, że wkomponujesz go w każde wnętrze oraz połączysz z wieloma motywami wzorniczymi nasad i podstaw. Kolumna C4000W mocowana z tymi elementami tworzy niezwykle zdobny element dekoracyjny, który wprowadzi do każdego pomieszczenia powiew antycznego i ekskluzywnego wzornictwa. Wykonana z ProFoamu – tworzywa o niezwykłej trwałości – gwarantuje wieloletni, perfekcyjny wygląd, zamocowana w każdej przestrzeni.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!