Elementy dekoracyjne

Kolumna C3001W

Kolumna C3001W została wyprodukowana z niezwykle odpornego tworzywa, jakim jest ProFoam. Zapewnia on nie tylko odporość na wilgoć czy drobne uszkodzenia mechaniczne, jak rysy, ale także trwałość w kontekście promieniowania UV. Dzięki temu postument może zostać zamocowany w każdej przestrzeni - mieszkalnej, firmowej czy lokali usługowych, gdzie przez wiele sezonów zachowa nienaganny wygląd. Kolumna C3001W została pokryta farbą podkładową, co oznacza, że daje możliwość malowania na wybrany kolor przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych.

18 x 239.5 x 10 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

1631,85 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1631,85 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 18 cm
Wysokość: 239.5 cm
Głębokość: 10 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453521
opis produktu

Kolumna C3001W to efektowny postument, zdobiony tłoczonymi, pionowymi pasami, który doda elegancji i ekskluzywnego wymiaru każdemu wnętrzu. Dekor ten idealnie sprawdzi się mocowany z podstawą i nasadą – w pomieszczeniach o stylistyce klasycznej, retro lub nowoczesnej, bazując na efekcie kontrastu. Kolumna C3001W oferuje bardzo łatwe mocowanie z pozostałymi, składowymi elementami – oparte wyłącznie na kleju. Do przytwierdzenia do niej nasady i podstawy wystarczy pokryć poszczególne elementy spoiwem i połączyć ze sobą. Tego rodzaju mocowanie pozwala nie tylko zamocować dekor samodzielnie, ale także zapewnia trwały montaż.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!