Elementy dekoracyjne

Kolumna C3000W

Kolumna C3000W powinna być montowana z podstawą i nasadą, z którymi tworzy efektowny zestaw dekoracyjny. Mocowanie elementów jest szybkie i wygodne - wystarczy połączyć je ze sobą przy pomocy kleju. Komponent możesz także pomalować przy użyciu farb na bazie wody, czyli tych bez rozpuszczalników w składzie, dopasowując go do całości aranżacji.

15 x 239.5 x 8 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

1448,77 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1448,77 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 15 cm
Wysokość: 239.5 cm
Głębokość: 8 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453514
opis produktu

Kolumna C3000W to sztukateryjny komponent służący do wprowadzania do wnętrz niezwykle oryginalnych dekoracji, jakimi są utrzymane w pałacowej tradycji kolumny. Mocowane dawniej jako podpora konstrukcyjna wnętrza, dziś stanowią element dekoracyjny w stylu klasycznym. Kolumna C3000W wprowadza do przestrzeni element ekskluzywnej stylistyki w wydaniu retro. Komponent wykonany z niezwykle trwałego tworzywa, jakim jest ProFoam, cechuje się odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne.  Dzięki temu element może zostać zamocowany w każdym pomieszczeniu – od tych mieszkalnych, po lokale usługowe, hotele, restauracje czy budynki użyteczności publicznej. Produkt przez wiele sezonów zachowa idealny wygląd – nie żółknąc ani nie odkształcając się w kontakcie z wodą.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!