Elementy dekoracyjne

Nasada kolumny C1002-2W

Nasada kolumny C1002-2W to komponent wykończeniowy dedykowany do mocowania na szczycie kolumn, które dodają każdemu wnętrzu ekskluzywnego i eleganckiego wymiaru. Wskazany model jest kompatybilny z kolumnami  C4002W oraz C3002. Nasada kolumny C1002-2W posiada bardzo efektowna stylistykę - dekor jest pokryty efektownymi tłoczonymi i bardzo różnorodnymi wzorami, dzięki czemu prezentuje się niezwykle ekskluzywnie. Tego rodzaju sztukateria idealnie sprawdzi się do mocowania na kolumnach, umieszczonych w wielu różnorodnych wnętrzach - nawet tych o bardzo wymagających warunkach.

37.5 x 25.7 x 37.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

1072,97 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1072,97 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 37.5 cm
Wysokość: 25.7 cm
Głębokość: 37.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453644
opis produktu

Nasada kolumny C1002-2W jest wykonana z niezwykle odpornego na czynniki zewnętrzne tworzywa, jakim jest ProFoam. Dzięki tego produkt nie żółknie wystawiony na promieniowanie UV, nie odkształca się pod wpływem wilgoci, a także świetnie sobie radzi z drobnymi uszkodzeniami mechanicznym, jak chociażby rysy. Nasada kolumny C1002-2W to komponent oferujący także bardzo łatwy montaż – nie potrzeba do niego żadnych profesjonalnych narzędzi ani zaawansowanych kompetencji, wystarczy rekomendowane przez producenta spoiwo. Dekor jest dodatkowo pokryty podkładem – możesz pomalować go przy użyciu farb na bazie wody.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!