Elementy dekoracyjne

Nasada kolumny C1001-1W

Nasada kolumny C1001-1W to także niezwykle intuicyjny montaż - produkt wystarczy pokryć klejem, który rekomenduje producent, a następnie - przymocować do nasady kolumny, by cieszyć się jego efektownym wzornictwem. Dodatkowo dekor ten pokryty został farbą podkładową, co oznacza, że używając farb bezrozpuszczalnikowych (na bazie wody) możesz nadać mu każdy kolor, dopasowując do całości aranżacji wnętrza. Wybierając model C1001-1W możesz więc mieć pewność, że inwestujesz w sztukaterię na lata.

30 x 11.5 x 30 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

624,68 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 624,68 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 30 cm
Wysokość: 11.5 cm
Głębokość: 30 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453606
opis produktu

Nasada kolumny C1001-1W to solidny komponent wykończeniowy dedykowany do mocowania u nasady kolumn. Produkt posiada bardzo oryginalną, inspirowaną antycznym wzornictwem, stylistykę, która wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i retro wnętrza.  Nasada kolumny C1001-1W została wyprodukowana z bardzo odpornego tworzywa, które może być zamocowane w każdym pomieszczeniu – mieszkalnym czy firmowym. Materiał bazowy dekoru, czyli ProFoam, jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że komponent przez wiele sezonów wygląda idealnie – nie odkształca się, nie żółknie ani nie traci na walorach estetycznych.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!