Elementy dekoracyjne

Nasada kolumny C1000-2W

Nasada kolumny C1000-2W to wysokiej jakości dekor sztukateryjny, idealny do nowoczesnych wnętrz, zaaranżowanych z subtelnym, klasycznym akcentem. Widoczne precyzyjne tłoczenia z roślinnym motywem, stanowią niecodzienną ozdobę. Komponent tego rodzaju jest doskonałym i efektownym zakończeniem kolumny - dodaje jej eleganckiego wymiaru oraz zabezpiecza jej konstrukcję.

29 x 20.7 x 29 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

735,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 735,00 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 29 cm
Wysokość: 20.7 cm
Głębokość: 29 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453583
opis produktu

Nasada kolumny C1000-2W została wykonana z wyjątkowo odpornego tworzywa, jakim jest ProFoam. Dzięki temu dekor jest  lekki, co pozwala na jego wygodny i szybki montaż, a przy tym wyjątkowo odporny –  na wilgoć, drobne uszkodzenia mechaniczne, a także promieniowanie UV. Oznacza to, że sztukateria nie odkształca się w kontakcie z wodą, nie żółknie wystawiona na promienie słoneczne ani nie traci walorów wizualnych przez wiele sezonów po jej zamocowaniu. Nasada kolumny C1000-2W została pokryta białą farbą podkładową, dzięki czemu w razie potrzeby można przemalować ją na dowolny, wybrany przez siebie kolor. Montaż można wykonać w domowym zaciszu, samodzielnie – bez użycia zaawansowanych narzędzi. Dekor bez problemu można przytwierdzić przy pomocy odpowiedniego kleju.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!