Elementy dekoracyjne

Nasada kolumny C1000-1W

Nasada kolumny C1000-1W to najwyższej jakości akcesorium, stanowiące gustowny element wykończenia kolumny, który przystosowany jest do montażu wewnątrz. Dzięki niemu, w szykowny oraz efektowny sposób, trwale wykończysz kolumny oraz dodasz im oryginalnego wymiaru stylistycznego. Estetyczne wykonanie, a także solidny materiał bazowy pozwolą Ci przez długi czas cieszyć się tym charakterystycznym dodatkiem.

26.5 x 10.5 x 26.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

455,81 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 455,81 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 26.5 cm
Wysokość: 10.5 cm
Głębokość: 26.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453576
opis produktu

Nasada kolumny C1000-1W biała została wyprodukowana z trwałego i odpornego na czynniki zewnętrzne materiału, jakim jest ProFoam. Dopasowanie dekoru i jego montaż nie są  czynnością skomplikowaną, która wymaga specjalistycznych narzędzi. Chcąc prawidłowo wykończyć kolumnę, wystarczy zakupić odpowiedni klej, który zaleca producent. Ozdoba jest fabrycznie pomalowana na biało, lecz dzięki pokryciu jej warstwą podkładu zwiększającego przyczepność, możesz nadać jej dowolny kolor. Nasada kolumny C1000-1W może zostać spersonalizowaną farbą bezrozpuszczalnikową. Komponent jest także wodoodporny, co znacząco zwiększa jego trwałość, świetnie znosi promieniowanie UV, pod wpływem którego nie żółknie, a także wykazuje odporność na rysy i drobne uszkodzenia mechaniczne. Zainwestuj w dekor sztukateryjny na lata.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!