Szybki kontakt

Akcesoria do karniszy

Zlokalizowane w tej kategorii akcesoria umożliwiają wygodne, szybkie i trwałe mocowanie karniszy dostępnych w ofercie naszego sklepu. Z ich pomocą zamontujesz karnisze pojedyncze, umożliwiające zawieszenie jednej przesłony okiennej oraz podwójne, dedykowane do powieszenia kompletów firan i zasłon. Oferowane przez nas akcesoria do karniszy to produkty wyjątkowej trwałości, wykonane z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniają wieloletnią trwałość konstrukcji mocowania.

Czytaj dalej
icon_cart

Sklep
producenta

Jesteśmy jednym z głównych producentów sztukaterii w Europie. Nasza produkcja odbywa się w Polsce, dbamy o najwyższą jakość produktów.

icon_2

Bezpłatne
próbki

Chcesz sprawdzić jakość naszych produktów – zamów bezpłatne próbki, dzięki którym będziesz pewny, czy produkt spełnia Twoje oczekiwania.

icon_3

Dostawa w 24h
i darmowy zwrot

Realizujemy wszystkie zamówienia w ciągu 24h. Możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Napisz na sklep@mardomdecor.com i odbierz etykietę zwrotną.

icon_4

Najwyższej jakości
doradztwo

Nasza obsługa klienta gwarantuje doradztwo na najwyższym poziomie. Jeżeli masz wątpliwości związane z zakupem, napisz do nas, bądź zadzwoń.

Wśród akcesoriów znajdziesz m.in. uchwyty sufitowe dedykowane do karniszy pojedynczych i podwójnych, które pozwolą na odpowiednie podwieszenie szyn. Uzupełniają je kołki z wkrętem, które są niezbędne do wykonania montażu. Całość kompozycji wykańczają zaślepki do uchwytów sufitowych, które pozwalają estetycznie zabudować system mocowania. Interesującymi akcesoriami do karniszy są także łuki karniszowe, które służą do łączenia szyn o dowolnej długości pod kątem 90 stopni, co pozwala na skomponowanie karniszy do narożnych okien. Dzięki temu możesz estetycznie i efektownie przesłonić okna zlokalizowane na dwóch ścianach, na co nie pozwalają klasyczne rozwiązania, dostępne na rynku. W kategorii akcesoria do karniszy oferujemy także łączniki szyn karniszowych, pozwalające na tworzenie własnych kompozycji złożonych z kilku karniszy oraz blokady szyn, które zapobiegają przypadkowemu przesuwaniu się tkaniny firan lub zasłon. Ofertę uzupełniają żabki i agrafki służące zawieszaniu przesłon okiennych. Te ostatnie, dedykowane do mocowania zasłon i firan, cechują się dużą wytrzymałością i pozwalają na zawieszenie nawet ciężkich tkanin.

Zebrane w naszym sklepie akcesoria do mocowania karniszy to najwyższej jakości produkty, cechujące się wieloletnią wytrzymałością, ale także dają możliwość szybkiego i wygodnego montażu. Kompleksowa oferta pozwala Ci zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria do mocowania, ale także personalizowania i konstruowania własnych kompozycji karniszowych. Możesz mieć pewność, że elementy będą kompatybilne z szyną oraz zapewnią trwałość stworzonej konstrukcji.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.